O nas

Powiatowy Lekarz Weterynarii
lek. wet. Irmina Narożnicka
tel. wew. 27
e-mail: i.naroznicka@piwprzysucha.pl
Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii
lek. wet. Justyna Jelonkiewicz
tel. wew. 22
e-mail: j.jelonkiewicz@piwprzysucha.pl
Inspektor ds. higieny środków spożywczych
lek. wet. Ireneusz Miller
tel. wew. 25
e-mail: i.miller@piwprzysucha.pl
Inspektor Weterynaryjny
mgr inż. Grzegorz Szabla
tel. wew. 28
e-mail: g.szabla@piwprzysucha.pl
Kontroler Weterynaryjny

tech. wet. Mirosław Reguła
e-mail: m.regula@piwprzysucha.pl

Karolina Trochim
e-mail: k.trochim@piwprzysucha.pl

Tomasz Wardecki
e-mail: t.wardecki@piwprzysucha.pl

tel. wew. 29
Referent ds. administracyjno-kadrowych
mgr Dagmara Kalita-Ślęzak
tel. wew. 24
e-mail: d.kalita@piwprzysucha.pl
Główna Księgowa
mgr Bogumiła Rejmer
tel. wew. 21
e-mail: b.rejmer@piwprzysucha.pl
Księgowa
Agnieszka Patyna
tel. wew. 23
e-mail: a.patyna@piwprzysucha.pl

Statystyki

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
Copyright PIW Przysucha